Müzik oyunlarının yeni kahramanı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Müzik oyunlarının yeni kahramanı
Activision, Guitar Hero ile ritim-müzik türü oyunlarda büyük başarılar elde ederken, sadece bu oyunla yetinmek istemedi ve ortaya DJ Hero'yu çıkardı. Firmanın ceo'su Bobby Kotick'in bildirdiğine göre DJ Hero, 2009 yılının en büyük yeni oyunu oldu. Aslında yapım, piyasaya çıktığında pek ilgi görmemiş ve ilk hafta satışlarında ilk 10'a bile girememişti. Activision, DJ Hero'nun devam edeceğini açıklamıştı.

kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 23:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Müzik oyunlarının yeni kahramanı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×