MW3 daha kolay güncellenecek

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 7.09.2011 - 10:23
Infinity Ward'la konuştuk, haberler iyi.
Infinity Ward'dan yapılan son açıklamaya göre Call of Duty: Modern Warfare 3, serinin daha önceki oyunlarından daha kolay güncellenecek.

MW3 daha kolay güncellenecek
Oyunun kreatif stratejisti Robert Bowling, Shack News'e yaptığı açıklamada, oyunu harita paketlerinin ötesinde daha sık güncelleyeceklerini ve oyunu da buna göre geliştirdiklerini belirtti. Bowling, açıklamasında çoklu oyuncu harita paketlerinin, Spec Ops modunda da oynanabilecek şekle getirebileceklerini ve yeni modlar, silahlar gibi bir çok yeni içerik ekleyebileceklerini söyledi.

Call of Duty: Modern Warfare 3, PC, PS3 ve Xbox 360 için 8 Kasım'da piyasada olacak.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MW3 daha kolay güncellenecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×