My Little Pony'den esinlenmiş dövüş oyunu yakında çıkıyor

My Little Pony'den esinlenmiş dövüş oyunu yakında çıkıyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 12.02.2018 - 20:32
Yıllar sonra projeye tekrar dönüldü.
2012 sonlarına doğru Indiegogo'da beliren My Little Pony: Fighting is Magic, başta topluluk tarafından şaka olarak sanılmıştı, fakat Indiegogo'daki proje sahibinin Lauren Faust olduğu belirlenmişti. Lauren Faust, Powerpuff Girls, Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı ve My Little Pony gibi çizgi dizilerinin yapımcısı olmakla beraber yarattığı dizilerinin topluluklarında aktif olarak bulunuyordu. Fighting is Magic projesini ise kendi yaratmıştı fakat Hasbro bunu 2013 senesinde kapatmıştı.

Lauren Faust yine de devam etmeye kararlıydı

Başta projenin, karakterlere sahip olan firma tarafından kapanması Lauren Faust'u üzmüştü. Yine de projeye devam kararı alan çizer, kendi yarattığı karakterler ve stüdyo ile projeye "Them's Fightin' Herds" olarak devam etti. 2014 senesinden beri yapım aşamasında olan oyunun çıkış tarihi, uzun bir aradan sonra yayınlandı. Çıkış tarihi ise 22 Şubat olarak belirlendi. Aşağıda ise adına yayınlanan fragmanı görebilirsiniz.


Birkaç gün içerisinde çıkacak olan yapım, videodan anlaşıldığı gibi piyasada bulunan 2D dövüş oyunlarının (Skullgirls, Blazblue) mantığı ile çalışıyor, aynı zamanda eklenecek "Juggle Decay" ile karakterler komboların sonlarına doğru ağırlaşacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2018 23:26
alırım :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2018 21:11
Çok güzel gözüküyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×