1/3

Mytheon

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Kendi mitolojik hikâyemizi yazalım
Hector’un çağında yaşayanlar, Sparta ordusunun yok oluşuna tanıklık edenler, Oddsey’in kayboluşunu işitenler… Hepsi geride kaldı. Şimdi kılıç, benim kılıcım; bu macera bana ait.

Online evrenler gitgide genişlerken, ortaya atılan yeni fikirler ve denenen yeni yöntemler, özellikle farklılık arayan oyuncular için sevindirici oluyor. Gerek sinema, gerekse de oyun sektöründe sıkça söz edilen Yunan mitolojisi, bu kez bir online oyun olarak karşımızda. Mytheon, mitoloji hakkında şimdiye kadar duyduğunuz her şeyle yüzleşmenizi sağlıyor. Tabii ki bilgi birikiminizi, gücünüzle kombine edebilirseniz.

Mytheon

Login olduktan sonra kendimize karakter oluşturmamız gerekli. Bunlar: Warcasters, Elementalist ve Eidolon. Yakın dövüşlere girmek istiyorsanız Warcasters, büyü yeteneklerinizi ön plana almak istiyorsanız Elementalist, her iki sınıftan da dengeli özellikler alarak hareket etmek istiyorsanız Eidolon seçeneğini işaretlemelisiniz. Hemen ardından seçtiğiniz karakterinizin saç, sakal ve saç rengi gibi görünümüne etki eden düzenlemelerini yapabilir ve nihayet maceraya başlayabilirsiniz.

Tanrılar, sizi çağırıyor
Mytheon’un online olmasına rağmen bir aksiyon RPG oyunu olduğunu belirtelim. Görevlerinizi yerine getirirken, tek kişilik oyun oynuyor hissine bile kapılabilirsiniz, zira oyunun ilerleyiş yapısı buna etki ediyor. İşe öncelikle zayıf rakiplerden başlıyoruz. Kestikçe puan elde ediyor ve gelişmeye başlıyoruz. Hem çevreden, hem de öldürdüklerimizin üzerinden; altın, sağlık, mana, büyü taşı, silah gibi ganimetler alabiliyoruz. Altın, belli yerlerde karşılaşacağımız satıcılardan alışveriş yapmamız için şart. Tabii ki envanterimizde fazladan yer alan araçları da elden çıkarmak istiyorsak onlara gitmeliyiz.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×