N.O.V.A. 2, iPhone ve iPod Touch için geldi

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 16.12.2010 - 16:53
Aksiyon zamanı
Gameloft’un başarılı FPS oyunu N.O.V.A. 2, tekli ve çoklu oyuncu seçenekleriyle ilk oyundaki heyecanı hız kesmeden devam ettirecek gibi gözüküyor. İlk oyuna oranla daha fazla aksiyon içeren N.O.V.A. 2’de, 12 bölümden oluşan tek kişilik hikaye ile 10 harita ve 5 moddan oluşan çoklu oyuncu seçeneği mevcut.
Oyunda bir çok yeni silah ile “zamanı yavaşlatma, rakibi dondurma ve yakın mesafe dövüşü” gibi özel yetenekler kullanıma sunulacak. Ayrıca N.O.V.A.2’de, ilk oyunu oynayıp bitirmiş oyunculara  özel avantajlar olacağı da verilen bilgiler arasında.

Oyunun fiyatı 6.99$ olarak belirlenmiş. Sevenlerine duyurulur.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
N.O.V.A. 2, iPhone ve iPod Touch için geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×