1/2

Nail'd

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Yarışmak için piste gerek yok!
Dağlardan ve bayırlardan son sürat geçmek, havalara zıplamak ve taklalar atmak için mutlaka bir ATV ya da MX bisiklete ihtiyacımız yok. PC ya da konsolumuz olduktan sonra, bir de çıktığında Nail'd'i aldığımızda, az evvel saydıklarımızın hepsini yapma şansına zaten sahip olacağız. Techland tarafından geliştirilen Nail'd, PC ve konsollar için hazırlanıyor ve hız tutkunlarıyla adrenalin severler için beklenmesi gereken bir yapım olarak gözüküyor.

Burada düz yol yok

Nail'd, off-road bir yarış oyunu ve kullanabileceğimiz iki tür araç var; bunlar ATV'ler ve MX'ler. Rakipleri saf dışı bırakmak için düz bir pisti takip etmek zorunda değiliz, off-road olduğu için pist üzerinde kullanabileceğimiz birçok yan ve kısa yol olacak. Tabii ki yer şekilleri de çok çeşitli, bu yüzden son sürat giderken bir yandan aracımızın dengesini sağlamamız da gerekecek. Bir rampadan havaya sıçradığımızda, yere tekrar konarken dikkatli olmalıyız. Zira dengesiz bir hareketimizde yere kapaklanabilir ve zaman kaybına uğrayabiliriz. Yapımcılar bu gibi durumlarda, havada bize yardımcı olacak bir göstergeden söz ediyor.

Nail'd


Oyunumuzda gerçek dünyadaki 4 bölgeden toplam 16 pist olacak ve her pistin kendine göre farklı bi yer şekli olacak. Yer şekillerine göre doğru araç seçimi yapmamız da zaman zaman önemli bir unsur olacak. ATV ve MX'lerin belirli şartlara göre artı ve eksileri oluyor ve bunu değerlendirmek tamamen bizim elimizde olacak. Yapımcılar, ayrıca görselliğin bozulmaması adına ekranda mini haritanın olmayacağını belirtiyorlar. Aslında bu hiç de mantıksız değil, çünkü girebileceğimiz bir çok kısa yol olacağına göre, kaybolma riskini de göze alıyoruz demektir. Böyle olunca da adrenalin seviyesinin artması da kaçınılmaz oluyor. Yani haritanın olmaması da isabetli bir karar sayılabilir.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×