Namco, daha fazla para kaybetmek istemiyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.11.2010 - 14:58
2010'un ilk yarısı itibariyle 24 milyon dolar
Japon oyun şirketi Namco Bandai, 2010 yılının ilk yarısı itibariyle 24 milyon dolarlık para kaybı yaşadığını bildirdi. Ancak bu yine de endişelenecek bir durum değil. Zira geçtiğimiz yıl, aynı periyodu göz önüne aldığımızda Namco'nun 74 milyon dolar değerinde bir kaybı olduğunu görüyoruz. Yani bu yıl yapılan oyun satışlarıyla şirketin durumunda düzelme olduğu gözleniyor.

Namco, daha fazla para kaybetmek istemiyor
Baktığımızda Namco'nun bu periyotta en çok ilgi gören oyunu, Tekken 6. Yapım, Amerika'da 1.07 milyon adet dağıtılmış. Film tabanlı oyun Despicable Me ise, 390 bin adet dağıtılmış. Hemen ardından da 350 bin adetle Dead to Rights: Retribution isimli aksiyon oyunu geliyor. Konsollar için geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Enslaved de 800 bin adet olarak perakendecilere yollanmış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Namco, daha fazla para kaybetmek istemiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×