Banner Resmi

Namco, daha fazla para kaybetmek istemiyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.11.2010 - 14:58
2010'un ilk yarısı itibariyle 24 milyon dolar
Japon oyun şirketi Namco Bandai, 2010 yılının ilk yarısı itibariyle 24 milyon dolarlık para kaybı yaşadığını bildirdi. Ancak bu yine de endişelenecek bir durum değil. Zira geçtiğimiz yıl, aynı periyodu göz önüne aldığımızda Namco'nun 74 milyon dolar değerinde bir kaybı olduğunu görüyoruz. Yani bu yıl yapılan oyun satışlarıyla şirketin durumunda düzelme olduğu gözleniyor.

Namco, daha fazla para kaybetmek istemiyor
Baktığımızda Namco'nun bu periyotta en çok ilgi gören oyunu, Tekken 6. Yapım, Amerika'da 1.07 milyon adet dağıtılmış. Film tabanlı oyun Despicable Me ise, 390 bin adet dağıtılmış. Hemen ardından da 350 bin adetle Dead to Rights: Retribution isimli aksiyon oyunu geliyor. Konsollar için geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Enslaved de 800 bin adet olarak perakendecilere yollanmış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 19:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Namco, daha fazla para kaybetmek istemiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×