Namco Museum, Switch'te yerini aldı

Namco Museum, Switch'te yerini aldı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 2.08.2017 - 14:00
Klasik arcade oyunları Nintendo Switch'e portlandı.
1980'lerin klasik Namco oyunları, arcade zamanlarının en sağlamlarından sayılır. Aralarında Galaga, Pac Man ve Dig Dug gibi efsane oyunların bulunduğu Namco Museum serisi, geçtiğimiz günlerde Nintendo Switch'e sadece dijital olarak çıktı. Nintendo e-shop'ta bulunan Namco Museum, ne yazık ki fiziksel olarak satışta bulunmuyor.

Daha önce Namco, klasik arcade oyunlarını, Playstation 2, PSP ve Nintendo DS gibi popüler olan konsollarda fiziksel kopyalar olarak çıkmıştı. O dönemlerde de hayli tutan portlar, şimdi ise günümüzdeki jenerasyona da geçmiş bulunuyor. Namco Museum'da bulunan oyunlar şöyle: Pac Man, Galaga, Galaga '88, Dig Dug, Splatter House, SkyKid, Rolling Thunder, Rolling Thunder 2, Druaga ve Tank Force.


Namco Museum'un Nintendo Switch'e çıkışı, çoğu eski ve yeni oyuncuyu arcade yapımlara geri getireceği kesin gibi görünüyor. Namco Museum'a Nintendo'nun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Her ne kadar Namco Museum'un Nintendo Switch'te portlanması harika olsa da, sadece on oyun için 30 dolar gibi bir fiyat, çoğu oyuncu tarafından absürd olarak tabir ediliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×