Narcos'un 3. sezon fragmanı yayınlandı!

Narcos'un 3. sezon fragmanı yayınlandı!

Onur Güner
Onur Güner 15.07.2017 - 13:01
Cali Karteli'nin yükselişi başlıyor
Haberimizin devamında Narcos adlı dizi ile alakalı oldukça çok sürpriz kaçıran (SPOİLER) yer almaktadır. Lütfen haberimizi okumaya devam etmeden önce bunu göz önünde bulundurun!

İlk yayınlandığı tarihten itibaren 2 sezon boyunca izlenme rekorları kıran Narcos, bildiğiniz gibi ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'ın hayatını Netflix ekranlarına aktarmış ve oldukça çok beğenilmişti. Reyting rekorları kırmasından dolayı da Netflix diziye 3. ve 4. sezon onayı verdiğini açıklamıştı. Ancak 2. sezonun sonunda Pablo Escobar'ın ölümünün ardından akıllara dizi nasıl devam edecek soruları gelmişti. Sonunda Netflix dizinin 3. sezonu ile alakalı detayları ve fragmanını yayınladı.

       


 1 Eylül 2017 tarihinde başlayacak yeni sezonda ise ismini Kolombiya'nın ikinci büyük kenti Cali'den alan ve iki suç dehası kardeşin kurup yönettiği Cali Karteli'nin yükselişini izleyeceğiz. Bana sorarsanız Netflix kesinlikle çok güzel bir konu seçmiş .Zira Cali Karteli, dünya uyuşturucu ticaretinin %80'inden fazlasını elinde bulunduruyor. Dizinin yeni sezonunda da bu kartelin hikayesinin anlatılacak olması gerçekten çok güzel. Bakalım dizi ilk 2 sezonun ardından nasıl bir geri dönüş yapacak bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 23:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2017 22:43
Pablo Escobar konusu çok çabuk işlendi bence.En az 2 sezon daha sürebilirdi.O öldükten sonra dizi benim için bitti :/ Pablo Escobar ölümünü spoiler olarak gören zeki arkadaşlar, adamın hayatı konu alındığı için öldüğünü bilmeniz zaten gayet normal bir durum.Saçmalamayın lütfen :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2017 22:15
cCC_ESCOBAR_cCc
Kalan Karakter : 300 Gönder
Taurrnil Stormael
Taurrnil Stormael 15.07.2017 23:31
Nusret ne zaman çıkacakmış?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2017 18:25
"Oldukça çok beğenilmişti."
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×