Naruto™ Online Şimdi Türkiye’de

Naruto™ Online Şimdi Türkiye’de

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 26.10.2017 - 10:49
Tüm dünyada yüz milyonlarca hayranı bulunun Naruto'nun resmi MMO oyunu Naruto™ Online, Türkiye'ye özel sunucu ve tamamen Türkçe olarak çıktı.

Oasis Games, yaptığı bir açıklamayla ülkemizde geniş hayran kitlesine sahip Japonların ünlü manga ve anime kahramanı Naruto’nun tek resmi RPG browser oyunu Naruto™ Online’ın bu sabah 10 itibarıyla erişime açıldığını duyurdu. Artık animeden ve mangadan aşina olduğunuz meşhur 7. Takım’ın üyeleri Dokuz Kuyruklu Şeytan Tilki’yi ruhunda barındıran Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha ve Sakura Haruno ile birlikte Kakashi-sensei’nin himayesinde ninja eğitiminize başlayabilir, orijinal hikâyede yaşanan maceraları onlarla yan yana yaşayabilirsiniz.

Naruto™ Online Türkiye'de

Oasis Games Pazarlama Müdürü Cihan Ağagişi konuyla ilgili düşüncelerini, “Uzun bir süredir Naruto’yu Türk oyuncularıyla buluşturmak için hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Naruto’nun lisanslı tek RPG browser oyununu, Türk anime ve mangaseverlerle buluşturmaktan ötürü son derece mutlu ve heyecanlıyız. Umuyorum ki Naruto hayranları oyunu oynarlarken, birlikte gülüp ağladıkları karakterlerle yan yana olmaktan keyif alacaklar,” sözleriyle dile getirdi.

Naruto™ Online’da bir yandan toprak, su, ateş, rüzgâr ve yıldırım elementlerinden birinde ustalık kazanmak için uğraşacak, diğer yandan tek başınıza ya da arkadaşlarınızla maceralara atılacaksınız. Bu esnada üstesinden gelmeniz gereken görevler sizi sadece 7. Takım üyeleriyle değil, Rock Lee, Ino Yamanaka, Neji Hyuga, Shikamaru Nara gibi akademinin diğer ünlü öğrencileri, Gaara gibi farklı köylerin efsanevi savaşçıları, Naruto evreninin en güçlü karakterlerini barındıran dışlanmış Akatsuki üyeleri veya efsanevi üç Sannin’den biri olan Orochimaru ve yandaşları gibi isimlerle de karşı karşıya getirecek.

Türk oyuncular başlangıçta Naruto ve Naruto Shippuuden hikâyelerini temel alan 8 bölümü oynayabiliyorlar. Mangaya ve animeye sadık kalmak konusunda oldukça özen gösteren yapımcılar, oyunun seslendirmelerini animeyi seslendiren sanatçılara yaptırmış.

Bandai Namco ve Tencent iş birliğiyle geliştirilen ve 2016’da Facebook tarafından yılın en iyi web oyunu seçilen Naruto™ Online’ı, tarayıcınız üzerinden internete bağlı herhangi bir bilgisayarla Oasis Games portalı veya Facebook’tan oynayabilirsiniz.

Naruto™ Online Türkiye’nin traler'ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Naruto™ Online Şimdi Türkiye’de


Naruto™ Online Şimdi Türkiye’de

Naruto™ Online Şimdi Türkiye’de

Naruto™ Online Şimdi Türkiye’de

Naruto™ Online Şimdi Türkiye’de

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 11:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2017 19:48
emeği geçenlerin ellerine sağlık. harika işler çıkartıyorlar. gerçekten sevindirici bir haber..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×