1/2

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

Buğra Baydar - Wimpmeat
Buğra Baydar - Wimpmeat 31.10.2013 - 10:11
Mangadan dijital yansımalar
Öncelikle oyunun artılarından bahsetmek istiyorum, çünkü oyun NSUNS3*(1) 'den çok farklı bir şekilde bize sunuldu ve gerçektende NSUNS3 'e fark atmış durumda.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst
Artılarından bahsetmek gerekirse...
- Oyunda sadece Konaha*(2) içersinde dolaşmıyoruz. Oyun open-world tabanlı olduğundan komşu köyler olsun, değişik eğitim alanları olsun bize çok geniş bir harita sunmakta.
- Oyun içersinde ana hikaye dışında harita üzerinde gezinerek değişik mini görevler yapabilirsiniz. Bu görevleri alıp, başarıyla yerine getirince aldığınız kişi ile ilişkileriniz güçleniyor ve kendi takımınızı kurduğunuzda yanınıza alabiliyorsunuz.
- Oyun içersinde değişik dükkanları kullanarak değişik ninja ekipmanları alıp savaş esnasında kullanabiliyorsunuz.
- Oyun içersinde, harita üzerinde dolaşırken değişik easter egg tarzında mini hikayeler toplayarak, değişik hikayeleri aktif edip onlarıda oynayabilirsiniz. Bazen bu hikayeler mini görevlerden sonrada verilebiliyor.
- Oyuna 1-2 yeni karakterde eklenmiş durumda.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst
Birazda oyunun grafiksel özelliklerinden bahsedelim...
- Oyun NSUNS3 'ün geliştirilmiş hali denilebilir. Ama aralarında grafiksel olarak dağlar kadar fark bulunmakta. Değişik Jutsu*(3) 'lar değişik ara sahneler olsun mükemmel denilecek kadar güzel hazırlanmışlar.
- Oyunu aldığımızda NSUNS3 'ün ek paketleri ile birlikte alıyoruz yani bazı karakterlerimizin dış görünüşlerinide değiştirebiliyoruz.

Eee o kadar anlattık eksik yönlerinede değinmek gerekiyor...
- Oyunun göze çarpan tek eksiğin Steam üzerinden PC platformuna sunulduğundan dolayı oyunun klavye kontrolu zayıf kalıyor. Bunun dışında zayıf diyebileceğim bir yeri yok!

Bu oyunun benden aldığı puan ise: 10/10!


25 Ekim 2013 tarihinde PS3 , Xbox360 ve Steam üzerinden tüm dünyada satışa sunulan Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst open-world tabanlı action/adventure türünde bir oyundur.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×