Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3'teki başrolünüz kim?

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3'teki başrolünüz kim?

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 16.12.2012 - 23:05
Beklenen karakter onaylandı
Namco Bandai'nin son zamanlardaki en çok tartışılan oyunlarından biri de Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. Özellikle karakter seçimleri konusunda neler olacağı konusundaki soru işaretlerimiz dinmek bilmiyor.


Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3'teki başrolünüz kim?
Son yayımlanan görselden sonra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 içerisinde Jinchuriki (Tailed Beasts)'nin onaylandığı belirtildi.

Özellikle Naruto'nun içerisindeki yaratığı tekrar oyuna sokmak istemeyen firma, oyunseverlerin de bundan mahtum kalmamaları gerektiğine son anda karar verdiklerini belirtti.

2013 Mart ayında PS3 ve XBox 360 platformunda piyasaya çıkacak olan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, sizce başka hangi karakterleri barındırmalı veya acaba hikayenin tüm karakterleri bizimle bulaşacak mı? Bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 12:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×