Naruto temalı sıra tabanlı strateji oyunu geliyor!

Naruto temalı sıra tabanlı strateji oyunu geliyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 17.08.2017 - 14:33
Naruto evreninde geçen bir sıra tabanlı strateji oyunu oynamak isteyen var mı?
Uzun yıllar boyunca hem mangası, hem de animesi sayesinde oldukça büyük hayran kitlelerine ulaşmıştı. Çeşitli dövüş ve macera oyunları sayesinde sahip olduğu marka değerini süsleyen Naruto için bu sefer yeni bir oyun daha duyuruldu. Son zamanlarda daha çok XCOM serisi ve Fire Emblem serisi ile tanınan sıra tabanlı strateji türüne ait olacak yeni oyunda üçlü ninja ekiplerini yöneteceğiz. Ancak Naruto X Boruto Ninja Voltage adını alan oyunun mobil platformlar için çıkacağı söyleniyor. Haftalık Shonen Dergisi'nde gösterilen Naruto X Boruto Ninja Voltage, muhtemelen Naruto'nun oğlu olan Boruto'nun da dahil olduğu evrende geçecek.


Gösterilen resimlerden Naruto evreninde yer etmiş ikonik karakterlerin de yer alacağı belli oluyor. Aslına bakarsanız Naruto'nun evreninde tanık olduğumuz üçlü gruplar halinde yapılan taktiksel ninja savaşlarının oyun olma fikri kulağa oldukça hoş geliyor. Manga ve animede gördüğümüz taktiksel savaşların detayları, izleyenlerin nefesini kesebiliyordu.

Aynı şekilde bir mobil oyun yerine konsollara ve PC platformuna Naruto temalı bir taktiksel strateji oyununun gelmesini isteriz. Sağlam mekaniklere sahip olan bir Naruto temalı strateji oyunu, XCOM ve Fire Emblem oyunları taş çıkartabilir.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2020 02:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
FrozenFox
FrozenFox 17.08.2017 15:45
Anime sevmeyenlerin Oyun Çok Güzel Olsa Bİle Es Geçeceği Bir Oyun Olur.Anime Temalı Oyunlar Ne Kadar Güzel Olursa Olsun Sevmeyen Kitle Almıyor Anime'yi.
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2017 11:01
Bleach brave soul Türkiye'de fazla bilinmiyor ama aşmış oyundur.Yakında pokemon go tarzı bleach oyunu çıkacak o zaman anime severler iyice tatmin olur.
MKY
MKY 17.08.2017 21:11
Buna en güzel örnek Bleach Brave Souls'tur.Anime sevenleri azımsama 21 milyondan fazla indirmesi var ve bana göre çok zevkli bir oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×