Naruto to Boruto: Shinobi Striker için yeni bir video yayınlandı

Naruto to Boruto: Shinobi Striker için yeni bir video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.12.2017 - 12:03
Oyunun çoklu oyuncu modu eğlenceli görünüyor.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker, önümüzdeki yıl raflarda yerini alacak. Oyun hakkında ortalıkta pek fazla bir bilgi olmasa da Bandai Namco, düzenlediği canlı yayınlar ile oyunculara oyunu göstermeye devam etmekte. Tokyo'nun yakınındaki Chiba, Makuhari Messe'de gerçekleşen Jump Festa bünyesinde gerçekleşen canlı yayında çoklu oyuncu oynanışı gösterildi.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker çoklu oyuncu oynanış

Yayın sırasında PlayStation 4'te oynanan Naruto to Boruto: Shinobi Striker, dört kişilik iki takımından oluşan bayrak kapmaca moduna sahip. Canlı yayında izlediğimiz mod da bu. Videoda Naruto, Sasuke, Sakura ve Kakashi'den oluşan Team 7'nin oyuncular tarafından yaratılabilen dört farklı Shinobi ile karşı karşıya geldiğini görmekteyiz. Eğlenceli oynanışı ile dikkat çeken Naruto to Boruto: Shinobi Striker, sadece anime severleri değil, aksiyon ve rekabeti seven oyuncuların da dikkatini çekmekte. Boruto ile devam eden anime serisinden de karakterler içeren oyunda, oyuncular kendi Shinobilerini oluşturup animedeki ikonik karakterler ile omuz omuza veya karşı karşıya mücadele edebiliyor. Kendi özelliklerinizi seçebildiğiniz karakterlerde Jutsu ve Ninjustsu'larınızı da özelleştirebiliyorsunuz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 10:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×