Naruto'dan XBox 360'a yeni bir oyun

Ali Can Varlık
Ali Can Varlık 3.06.2010 - 12:31
Naruto'dan XBox 360'a yeni bir oyun


Naruto'dan XBox 360'a yeni bir oyun


Geçtiğimiz yıl Ubisoft Montreal stüdyosu, Japon firmaları dışında ünlü anime serisi olan Naruto: Rise of a Ninja'yı yapan tek stüdyo olmuştu. Oyun sadece Xbox 360'a özel yapılmıştı ve oyuncular tarafından epey beğeni kazanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Ubisoft yeni Naruto oyunu olan Naruto: The Broken Bond'un yapıldığını resmen duyurdu.

İlk oyunun devamında, Naruto kendisini Ninja konseyine üye bir kişi olarak buluyor. En iyi arkadaşı Sasuke ile yolları ayrılmış ve Orochimaru ile mücadele içine girmişti.

Ubisoft oyunun oynanışıyla ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunmadı, ancak online turnuva modunun yer alabileceğinin sinyallerini verdi.

Naruto: The Broken Bond'un, önümüzde ki yaz Kuzey Amerika, Avrupa, Hong Kong, Singapur ve Taiwan'da ilk partisinin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

KAYNAK
Naruto'dan XBox 360'a yeni bir oyun
gamespot.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 20:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naruto'dan XBox 360'a yeni bir oyun

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×