Naruto'nun yaratıcısı Masashi Kishimoto'dan yeni bir seri geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 7.03.2018 - 10:07
Ayrıca Bleach'i ortaya koyan isim Tite Kubo'nun da yeni bir proje üzerinde çalıştığı açıklandı

Geride bıraktığımız günlerde Japonya'da anime ve manganın ana konu olduğu bir basın toplantısı düzenlendi. Haftalık Shonen Jump editörlerinden Hiroyuki Nakano, Naruto serisinin yaratıcısı olan Masashi Kishimoto'nun yeni bir seri üzerinde çalıştığını belirtti. 15 yılın ardından final yapan Naruto serisi, Naruto Shippuuden ile birlikte oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştı. Son bölüm ve sayılarında fanlarını mutlu edemeyen Kishimoto, seriyi en sonunda güzel bir sona bağlamayı sağlamıştı. Şu anda Boruto serisi ile evrenin hikayesini baştan aşağı değiştiren stüdyonun ortaya nasıl bir iş çıkartacağın merak ediyoruz.

Naruto'nun yaratıcısı yeni bir seri üzerinde çalışıyor

Diğer bir yandan Bleach'in yaratıcısı olan Tite Kubo'nun da kısa bir hikaye üzerinde çalıştığı belirtildi. Bleach sayesinde büyük kitlelere hitap eden Kubo'nun, kısa hikayesinde anlatacaklarını uzun zamandır planladığı belirtiyor. Sona geldiğimizde Kishimoto'nun ortaya koyacağı serisi Naruto kadar tutacak mı? Hep beraber göreceğiz. Yine Haftalık Shonen Jump dergisinde yayınlanacak olan serinin animeye çevrilip çevrilmeyeceği de belli değil. Belki de Kishimoto, Naruto'dan sonra daha büyük seri ile karşımıza çıkar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 20:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naruto'nun yaratıcısı Masashi Kishimoto'dan yeni bir seri geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×