Nascar 2011'e uzunca bir video

Nascar 2011'e uzunca bir video

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 29.03.2011 - 09:55
Seveni var, sevmeyeni var
Oyun dünyasında bu sıralar yarış oyunları silsilesi yaşanıyor desek çok da yanlış olmaz herhalde. GT5 ile başlayan serüven TDU2 ile devam edip, 31 Mart’ta çıkacak olan Motorstorm Apocalypse ve merakla beklenen Shift 2 ile sürüyor. İşte bu sırada %100 Amerikan yarışı olarak görünen Nascar'ın da bir videosu yayımlandı.

Esasında fazla aksiyon olmayan videoda sadece oyun mekaniklerini ve eskiden kalan grafik özelliklerini görüyoruz. Açıkçası az önce yukarıda bahsettiğimiz oyunları göz önüne alırsak bu oyun için pek de umutlu olduğumuz söyleyemeyiz ancak elbette herkesin zevki ayrıdır ve bu oyunu severek oynayanlara da saygı duyarız. Fakat videodan sıkılırsanız da bunu anlayışla karşılarız.

Nitekim oyunun Amerika'daki çıkış tarihi 29 Mart olarak belirtilse de Avrupa için bir tarih mevcut değil hatta oyununun İngiltere'de çıkmayacağına dair bir söylenti bile mevcut.

Eutechnyx tarafından hazırlanıp Activision'ın dağıtımcılığını üstlendiği oyun sadece Plasystation3, Xbox 360 ve Wii için raflarda olacak.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 09:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×