Banner Resmi

Nasr eSpor, Şampiyonluk Ligi'nde boy gösterecek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.01.2021 - 11:31
Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki lider espor takımlarından NASR Espor, Royal Youth’ın Şampiyonluk Ligi haklarını devralarak Vadi’ye adım atıyor.

Espor ekosisteminin en hızlı gelişen organizasyonlarından biri olan Şampiyonluk Ligi, popüler spor kulüplerinin, markaların ve espor takımlarının dahil olmasıyla büyümeye devam ediyor. 23 Ocak’ta start alacak Türkiye’nin ilk ve en büyük profesyonel espor ligine, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde adından söz ettirmeyi başaran Nasr Espor katılıyor. Önemli bir espor birikimine sahip olan Nasr’ın Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak olması, yeni sezonda heyecanı artıracak bir etken olarak öne çıkıyor.

 Nasr eSpor, Şampiyonluk Ligi'ne adım atıyor

Nasr Espor’un Royal Youth’un Şampiyonluk Ligi haklarını devralması kapsamında, Royal Youth’un dinamik ve genç yönetimi Türkiye’deki günlük operasyonları yönetmeye devam ederken, Nasr ekibi onlara stratejik, finansal ve yönetimsel destek sağlayacak. 

Nasr Espor’un, Şampiyonluk Ligi’ne farklı bir soluk getireceğini söyleyen Riot Games Türkiye ve Ortadoğu Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Espor Müdürü Bora Aksoylu, “Türkiye’de esporun en büyük destekçisi olarak, bu eko-sistemin büyük kitleler eşliğinde gelişmesinden ve Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en başarılı espor takımının League of Legends dünyasına resmi olarak dâhil olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de profesyonel esporcuların yetişmesi ve uluslararası arenada daha büyük başarılara ulaşabilmemiz için, bu tür girişimleri çok önemli buluyorum. Riot Games adına kendilerine Şampiyonluk Ligi’ne hoş geldiniz diyorum” dedi. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2022 04:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nasr eSpor, Şampiyonluk Ligi'nde boy gösterecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×