'Natal milyonlar satacak'

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
'Natal milyonlar satacak'
'Natal milyonlar satacak'


Microsoft'tan Aaron Greenberg, yaptığı açıklamayla Natal'ın milyonlar satacağını söyledi.

Hareket algılayıcı kameranın "sihirli" olduğunu belirten Greenberg "Piyasaya sürüldüğünde ilk hedefimiz orijinal tecrübeler olacak. Bunun önemli olacağını düşünüyoruz çünkü ilk izlenim sihirli bir şey olmalı." dedi.

"Bu yılbaşı döneminde milyonlarca Natal satmayı umuyoruz." diye ekleyen Greenberg, ayrıca E3'te özel bir aktivite de düzenleneceğini belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
'Natal milyonlar satacak'

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×