Naughty Dog "üçüncü ekip" meselesine açıklık getirdi

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 31.12.2013 - 01:16
İnsan yine de inanmak istiyor
Naughty Dog 2013'ü senenin en başarılı stüdyolarından biri olarak kapattı kuşkusuz. Senenin sonlarına doğru çıkan Last of Us o denli beğeni gördü ki herkes gözünü gelecek sene ekibin ne yapacağına çevirdi. Bu meselenin arkasındaki gizem perdesi de bir türlü aralanmadı. Gizem perdesinin sebebi de varlığından emin olamadığımız bir "üçüncü ekip".

Naughty Dog "üçüncü ekip" meselesine açıklık getirdi
Naughty Dog da işte bu meseleye açıklık getirdi. Halo'nun ünlü programcısı Corinne Yu'nun alımıyla dedikoduları başlayan üçüncü ekip ve bu ekibin üzerinde uğraştığı üçüncü bir proje olmadığını dile getiren Amerikalı stüdyo, şimdilik sadece Uncharted 4 ve Last of Us: Left Behind üzerinde çalıştıklarını söyledi. Açıklama resmi yerden gelince es verip oturmak gerek ama insan yine de şüphelenmeden edemiyor. Biz gözlerimizi açık tuttuk, bekliyoruz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 19:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naughty Dog "üçüncü ekip" meselesine açıklık getirdi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×