Naughty Dog, Nathan Drake hakkında konuştu

İsmet Ergül
İsmet Ergül 20.01.2016 - 20:41
Tutkuları ve ailesi arasında kalan bir adamın hikayesi
Naughty Dog'un en sevilen serilerinden biri olan Uncharted, 2007 yılında Drake's Fortune ile karşımıza çıkmıştı. Tomb Raider'ın varisi olarak görülen Nathan Drake, bizleri efsanelerle buluşturarak dünya'nın bir ucundan öbür ucuna götüren bir serüveni de sunuyordu.

Her ne kadar çıkış tarihi Mart'tan, Nisan sonuna taşınsa da Nathan Drake'in bu son macerasını sabırsızlıkla bekliyoruz. 2016 yılının en çok beklenilen oyunlarından biri olan Uncharted 4: A Thief's End, bizlere sadece basit bir serüveni sunmayacak.

Naughty Dog, Nathan Drake hakkında konuştu
Nathan Drake'in gelişimini bizlere anlatan Naughty Dog, Drake'in üç oyundur ailesi ve tutkuları arasında kaldığını ve çoğu zaman tutkularını seçtiğini belirtiyor. Drake's Fortune'da El Dorado, Among Thieves'de Shangri-La ve Drake's Deception'da İrem Şehri'ni keşfeden Nathan, tutkularının peşinden giden ve çevresindeki kişileri istemeden tehlikeye atan birisiydi. Tutkuları yüzünden sevdiği kişi ile kuvvetli bir ilişki de kuramayan Nathan'ın bu sefer yanında ailesi, hatta ağabeyi de var. Naughty Dog her ne kadar Uncharted 4 hakkında bizlere bilgi vermese de, A Thief's End'de tutkular ve aile arasında geçen çekişmeyi ve ikilemleri Nathan Drake'e başarılı bir şekilde yaşatacağını düşünüyoruz.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2016 12:24
Desene indiana jones klişesi diye. Ne tutkusu Allah aşkına? 3. sınıf filmlerle yarışır düzeyde hikayesiyle size başarılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2016 01:50
Nathan Drake'i unutursak kalbimiz kurusun...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2016 23:23
tabisi film cekiyolar. gibi bi nevi . ben ilk cıkan uncharted i cok sevmiştim. cünkü nadir di öyle oyun. bi de o zamanlar tabi. ikincisi yavan geldi üçüncüsü ise ıyh dedirtti . tuşlara bas cutscene girsin. sonra biraz daha bas yine aynı.. umarım oynanış derinleşir... yoksa ı ıh . hayatta almam .
Kalan Karakter : 300 Gönder
croftmanor
croftmanor 20.01.2016 21:40
Nandan mayisa mi tasindi. Nasil ya ne ara oldu o. Mbrtin son haftasindan nisana tasinmiscolmasin o? Yine yanlis bilgi mi veriyorsunuz anlamadim.

---------------------------------------------

Sevgili Croftmanor,

Ufak bir karışıklık olmuş. Dikkat ettiğin için teşekkür ederim, hemen düzelttim.

İsmet Ergül
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naughty Dog, Nathan Drake hakkında konuştu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×