Naughty Dog yeni bir Multiplayer oyun projesi için işe alım yapıyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.11.2019 - 10:56
Gizli bir proje mi?

The Last of Part 2 erteleme haberi ile gündeme gelen Naughty Dog'un yeni bir multiplayer oyun projesi için işe alım yapıyor. İş ilanı duyurusunu bizzat Naughty Dog'un baş oyun tasarımcısı Vinit Agarwal kişisel twitter hesabından yaptı. 

Naughty Dog yeni bir Multiplayer oyun projesi için işe alım yapıyor

Naughty Dog baş tasarımcısı Vinit Agarwal twitter hesabından yaptığı duyuruda bize katıl çok heyecanlıyız ve sana ihtiyacımız var ifadelerini kullanarak yeni bir oyun yapımcısı arayışında olduklarını açıkladı. İlanın açıklamalarında ise ilginç ayrıntılar öne çıkıyor. Naughty Dog'un büyük bir tutku ile üzerinde çalıştığı proje için bir çevrimiçi sistemler programcısı arandığı belirtiliyor. Naughty Dog'un yeni bir multiplayer modu olan oyun üzerinde çalıştığı biliniyor. Bu ilanın The Last of Us Part 2 için açılmadığını söyleyebiliriz.  Erteleme haberi ile üzen, The Last of Us Part 2, 29 Mayıs 2020'de  PlayStation 4 için yayınlanacak. Oyunda Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri de yer alıyor.Naughty Dog'un bu yeni projesi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2019 08:21
resimden belli işte last of us 2 ye yapacaklar belki ilerde eklenti olarak gelecektir.bence dogru
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2019 15:55
Dört gözle bekliyoruz. Hadi hayırlısı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2019 14:47
Önce tlou2yi çıkartsınlar yaza kadar attılar be insaf
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naughty Dog yeni bir Multiplayer oyun projesi için işe alım yapıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×