Naughty Dog yeni projesi üzerinde çalışıyor

Murat Oktay
Murat Oktay 14.03.2023 - 13:56
Dün gerçekleşen bir Youtube yayınına konuk olan Neil Druckmann açıklamasına göre Naughty Dog yeni projesine çoktan başlamış.

Naughty Dog Eş Başkanı Neil Druckmann dün katıldığı bir Youtube canlı yayınında yaptığı açıklamalaya göre "Naughty Dog yeni projesine çoktan başlamış". Yeni yapım hakkında bilgi vermeyen yönetmen, PS5 için üretilecek olan yapıma ekip olarak karar verdiklerini ve onları en çok heyecanlandıran yapımı seçtiklerini söyledi.

Naughty Dog'un yeni projesi henüz açıklanmadı

Kinda Funny isimli programa konuk olan Druckmann yaklaşık bir saat boyunca bilgi veriyor. Verilen bilgiler arasında firmanın birkaç projeyi aynı anda geliştirmesine izin verecek şekilde yeniden yapılandırıldığını da belirtiyor. Ayrıca stüdyonun artık çok sayıda yapımcı, oyun yönetmeni ve yazara sahip olduğunu ve bunun genel olarak daha organize olmasını sağladığını da sözlerine ekledi.

Naughty Dog'un yeni projesi henüz açıklanmadı

Bahsi geçen yeni yapımın ismi verilmese de birçok platformda tartışılmaya başladı bile. Oyuncular en çok The Last of Us: Part III üzerinde yoğunlaşmış olsa da henüz net bir açıklama bulunmuyor. Ancak yönetmenin sözlerini de düşünürsek aynı anda ya da kısa aralıklarla birkaç farklı yapımın da duyurulabileceğini düşünebiliriz.

Druckmann, üçüncü bir oyun için oldukça büyük bir talep olduğunu kabul etti ve TV şovunun muazzam başarısı göz önüne alındığında, başka bir şey hayal etmek zor gibi görünüyor.

Videonun tamamını aşağıda izleyebilirsiniz:

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 16.03.2023 05:17
Last of Us için Stand-alone oyun yapmak istiyormuş Neil. Ellie’nin annesini konu alacak galiba.
Mejnun
Mejnun 19.03.2023 05:17
14:52 önce mi sonra mı bilmiyorum da fakat dlc olarak değil aynı Uncharted: Kayıp Miras gibi bir uzunlukta oyun olacağını söylemiş (eğer yaparsa).
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2023 14:52
İlk önce serinin final bölümü part 3 yapacaklar. Senin dediğin ancak dlc olarak gelebilir. 2 yıldır tlou part 3 araştırmasın yapıyorum ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2023 01:31
sadece last of us 3 bana ps5 aldırabilir umarım geç çıkar :D
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2023 01:37
En geç 2 seneye çıkacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2023 15:50
Rockstar ile birlikte dünyanın en başarılı firması olarak görüyorum ülkemizde Türkçe dublaj seçeneği olması da çok büyük güzellik, umarım uncharted serisine de yeni bi oyun gelir veya benzer tarzda
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2023 21:08
Dublaj seçeneği Sony Türkiye ekibi baskılarından geliyordu. Eğer Sony Türkiyeden komple çekilirse, dublajı bırak. Altyazıyı bile göremeyiz. Ps vr 2 bile resmi satışı halen ülkemize tam gelmedi. Bakslım neler olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naughty Dog yeni projesi üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×