Naughty Dogs'un yapımcısından özeleştiri

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 12.01.2015 - 15:14
“Last of Us kusursuz değil”
Tüm oyun camiasından muhteşem yorumlar alan Last of Us’ın yapımcıları, oyunlarının kusursuz olmadığını belirtti.

Naughty Dog'un Oyun Yönetmeni Bruce Straley, Game Informer'a verdiği röpörtajda;
“Halâ kusurlar görebiliyoruz, halâ geliştirmek için zaman istediğimiz şeyler var, halâ bazı şeyleri biraz daha farklı yapmış olmayı diliyoruz. Bununla birlikte takımımla birlikte yapmış olduğumuz her şeyden gurur duyuyoruz,” dedi.

Röportajın ilerleyen bölümlerinde önceki oyunlarından öğrendiklerini yeni oyunları Uncharted 4’te kullandıklarını belirten yetkili bizi muhteşem bir oyun deneyeminin beklediğini söyledi.

Uncharted 4: A Thief’s End, PlayStation 4’e özel olarak 2015 yılında çıkışını gerçekleştirecek.

Naughty Dogs'un yapımcısından özeleştiri
Yorumlar 41
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naughty Dogs'un yapımcısından özeleştiri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×