Naughty Dog'un 2014 için büyük planları var!

Naughty Dog'un 2014 için büyük planları var!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 13.12.2013 - 23:10
Acaba nedir nedir?
Naughty Dog yeni yılı, Noel'i, Hanukkah'yı ve benzer özel günleri kutlamak üzere resmi sitesindeki blog kısmından yayınladığı mesajda hepimizin halihazırda yüksek olan merak seviyesini iyice yukarı tırmandırdı. "2014'e girdiğimizde önümüzdeki tüm projelerimiz hakkında taptaze haberler ve bilgileri PS blogundan ve buradan yaymaya başlayacağı, o yüzden sıkı takipte olun" diyen ünlü firma, kuşkusuz Last of Us'ın DLC detaylarından ve PS4 için geliştirdikleri Uncharted'dan söz ediyor; fakat yakın zamanda öğrendiğimiz bazı gelişmeler stüdyonun içerisinde üçüncü bir ekibin kurulduğu ve bu iki proje haricinde bir başka şey üzerinde de çalıştıklarına işaret eder nitelikteydi. Bu dedikoduların aslı var mı, yok mu, onu da öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Naughty Dog'un 2014 için büyük planları var!
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 13:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×