NBA 2K11, 3 boyutlu oluyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 09:25
3D basketbol keyfi
2K Sports'un başarılı basketbol oyunu NBA 2K11, sadece PS3 konsoluna özel olarak 3 boyutlu oynanabilecek. 2K yetkilileri, oyunun 3D versiyonunu, özel gözlüğüyle beraber önümüzdeki ay BestBuy'da satışa sunacak. Eğer 3D destekli bir de TV'niz varsa, basketbol keyfini sonuna kadar yaşayabileceksiniz.

NBA 2K11, 3 boyutlu oluyor
Normal televizyonlarda, 3D versiyon alsanız dahi görsellikte bir değişiklik olmayacak. Ayrıca 2K11'in normal versiyonunu PS3 için daha önceden satın alanlar, PSN'de yayımlanacak ücretsiz bir 3D güncelleme sayesinde oyunlarını 3 boyutlu oynanışa destek verir hale getirebilecek. NBA 2K11, 16 Kasım'da 3D olarak satışa sunulacak.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA 2K11, 3 boyutlu oluyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×