NBA 2K11'in demo tarihi verildi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.09.2010 - 11:37
Gösteri maçı başlıyor
2K Sports tarafından geliştirilen basketbol oyunu NBA 2K11'in oynanabilir bir demosu hazırlanıyor ve çıkış tarihi verildi. Buna göre demo, 14 Eylül'den itibaren PSN ve Xbox Live üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. PC versiyonu konusunda bir açıklama yok. Geçtiğimiz yıl demo, NBA 2K10'un çıkışından bir süre sonra indirilmeye sunulmuştu. Bu yıl ise yapımcılar demoyu öne almayı uygun görmüş.

NBA 2K11, PC, PS3, X360, Wii, PSP ve PS2 platformları için 5 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 8 Ekim'de de Avrupa'da raflarda olacak.

NBA 2K11'in demo tarihi verildi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA 2K11'in demo tarihi verildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×