NBA 2K12'de Michael Jordan olacak mı?

Murat Sağlam
Murat Sağlam 1.06.2011 - 16:48
En iyi, büyük bir şiddetle geri dönüyor!
Piyasanın tartışmasız en iyi basketbol oyunu olan NBA 2K serisinin yapımcıları 2K Sports, oyunun ilk tanıtım videosunu, Dallas Mavericks ile Miami Heat arasında oynanacak NBA Final serisinden önce yayımladılar. Videoda oyun içinden akıl almaz görüntülerle birlikte muhtemelen en önemli detay olarak kabul edilebilecek olan bir cümle akıllara hemen basketbol efsanesi Michael Jordan'ı getirdi.

"The Greatest Will Be Back With A Vengeance" yani "En iyi, büyük bir şiddetle geri dönüyor" olarak çevirebileceğimiz bu cümle, akıllara hemen "Michael Jordan geri mi dönecek?" sorusunu getirdi. Bizim burada yaptığımız bir nevi tahmin ama en iyi dediklerinde aklımıza NBA 2K serisi ve Michael Jordan dışında başka bir şey gelmiyor açıkcası. İşte tanıtım videosuyla NBA 2K12:

Yorumlar 37
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 23:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA 2K12'de Michael Jordan olacak mı?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×