NBA 2K13 uygun fiyat avantajı ile Playstore’da sahada

NBA 2K13 uygun fiyat avantajı ile Playstore’da sahada

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.11.2012 - 11:54
Bu sefer JayZ ve Justin Bieber ile
Basketbol oyunlarının lideri, en yeni üyesiyle geri dönüyor! Harika grafikler ve gerçekçi oynanışı ile NBA 2K13, oyun severlere gerçeğinden farksız bir NBA deneyimini sizlere yaşatacak. Oyun severler bu muhteşem oyuna aylık 5TL’den başlayan taksitlerle ulaşabilecekler
 
NBA 2K12, dünya çapında 5 milyon adetten fazla satmış ve 25 yılın spor oyunu ödülünün sahibi olmuş, dünyanın en büyük spor oyunlarından birisiydi. Bu sene ise 2K Sports, yapımcı ve yönetmen rolüyle oyuna katkı yapan efsanevi sanatçı JAY Z ile işbirliği yapıp sanal parkeleri bir üst seviyeye taşıyacak. Geliştirilmiş bir kariyer modu ve yepyeni oynanış özellikleri içeren NBA 2K13, oyunculara NBA tarihindeki en iyi oyuncuları, yeni yeteneklerle karşılaştırma şansı verecek, üstelik buna 2012 A.B.D. milli takımıyla, efsanevi 1992 Rüya Takım’ını karşılaştırma fırsatı da dahil!

NBA 2K13 uygun fiyat avantajı ile Playstore’da sahada
Özellikler:
• Bir JAY Z Yapımı – NBA 2K13 müzik kariyerinde büyük başarılar kazanmış sanatçı ve hip-hop efsanesi JAY Z tarafından üretildi.

• ABD Basketbolunun zirvesi – 1992 Rüya Takımı ile 2012 takımı karşılaşsaydı galip kim gelirdi? Nihayet bu sorunun cevabı verme şansı elinizde! 

• Analog Çubuk ile kontrol: Serilerde ilk kez olarak, hem şut, hem pas, hem alçak post hareketleri, ayrıca tüm top sürme hareketleri de sağ analog çubuk ile yapılabilecek. Maksimum kontrol ve etkinlik için, müthiş top sürme hareketlerini ve kritik şutları birbiri ardına sergileyin.

• Dinamik Şut Oluşturma: Şutlar artık tamamen gerçek zamanlı olarak, yepyeni fizik sistemiyle dinamik şekilde hesaplanıyor.

• Özel Yetenekler: Her yıldızın oyunun gidişatını değiştirebilecek kendine özel yetenekleri var. Derrick Rose veya Kevin Durant gibi oyuncular, oyunu kendilerine özel yetenekleri doğrultusunda etkileyebilecek şekilde tasarlanıyor. Siz de her oyuncunun özel yeteneklerini kullanmayı öğrenerek oyunu kendi kurallarınızla oynayabilirsiniz. 

• Yenilenmiş Pas Sistemi: Geliştirilmiş hızlı hücum pas sistemi oyuncuya daha çok kontrol sunuyor. İster kat yapan bir takım arkadaşınıza yerden pas atın, ister uzun koşu yapan bir oyuncunuza beysbol pası atın! 
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 01:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×