NBA 2K18'den ilk oyun içi fragman geldi

NBA 2K18'den ilk oyun içi fragman geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 17.08.2017 - 12:04
Grafikler yine enfes gözüküyor
Amerika Birleşik Devletleri'nde en çok takip edilen sporlarda başı çeken basketbol'un dijital ayağı olan ve 2K tarafından geliştirilen NBA 2K serisi, tıpkı EA Sports'un futbolda FIFA ile PES'e üstünlük sağlaması gibi, basketbol tarafında da EA Sports'un NBA Live'ına her yıl hem satış rakamları ile hem de oynanış özellikleri ile üstünlük sağlamayı başarıyor. NBA'in kendine has gerçekçi modellemeleri ve detaylara verdiği önem ile NBA ve basketbol hayranlarına keyifli anlar yaşatan 2K Sports, NBA 2K18 ile de bizlere keyifli ve eğlenceli bir basketbol keyfi yaştacak gibi gözüküyor

Bugün ise oyun içerisindeki görüntülerden oluşan yeni bir oynanış fragmanı yayımlanan NBA 2K18'in grafikleri ve animasyonları gözler önüne serilmiş. Neredeyse tüm oyuncuları özel fotoğraf teknikleri ve lazer yardımı ile birebir oyuna aktaran 2K, spor oyunlarında görebileceğimiz en gerçekçi modellemeleri içerisinde bulunduracak gibi gözüküyor.

15 Eylül'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayımlanacak olan NBA 2K18'in yeni oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 02:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
FrozenFox
FrozenFox 17.08.2017 15:59
Çok Gerçekçi Grafikleri.Hikayeyi Ve Oynanıştada Sorun Olmazsa , Yine Basket Sevenleri Sevindirecek Bir NBA 2K Oyunu daha görebiliriz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2017 13:41
2k son 3 4 yıldır oyunları kopyala yapıstır yapıp pıyasaya suruyo nba lıve pazara gırebılse de bıraz gelıstırseler.. gercı bu yıl lıve gayet ıyı gorunuyo ama hala daha tam degıller..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×