NBA 2K18'in Switch sürümü diğer konsollar ile aynı olacak

NBA 2K18'in Switch sürümü diğer konsollar ile aynı olacak

Furkan Güler
Furkan Güler 8.09.2017 - 10:44
Meğerse oyun pek farklı gözükmeyecekmiş.
Oyuncuların en çok tercih ettiği basketbol oyunu olan NBA 2K serisi, bu sene yine gümbür gümbür geliyor. Her sene kendine yeni özellikler katarak, diğer spor oyunlarının aksine dikkatleri üzerine toplayan 2K serisinde bu sene The Prelude oyun modunu göreceğiz. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunun yanında Nintendo Switch'e de çıkacak olan 2K18'in Switch sürümü hakkında yeni bilgiler geldi. Oyunun yayıncı ekibinde bulunan Rob Jones, NBA 2K18'in Switch sürümünün, neredeyse konsol sürümleri ile aynı olduğunu söyledi.

NBA 2K18'in Switch sürümü diğer konsollar ile aynı olacak
Hali hazırda oyunun Switch sürümü için küçük bir ekip kurduklarını ancak, NBA 2K18'in geliştirilmesi için çok fazla çalıştıklarını söyleyen Jones, daha fazla iş gücü kaldıramamaktan korkuyor. AAA oyun geliştirmenin oldukça maliyetli olduğu günümüzde Rob Jones'u bu konuda haklı görebiliriz. Konsolda yer alan içeriklerin aynısının Switch sürümünde bulunacağını söyleyen Jones, tüm oyuncuların aynı oyun deneyimleyeceğini söyledi.

Yeni oyun 19 Eylül tarihinde raflarda yerini alacak. Bir önceki oyuna nazaran yeni animasyonlar daha iyi grafikler sunan 2K18, bakalım sevenlerini memnun edebilecek mi?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 23:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2017 15:00
Grafik ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×