NBA 2K18'in yeni fragmanı yayınlandı

NBA 2K18'in yeni fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 7.09.2017 - 11:10
Yeni fragmanda The Prelude moduna yakından bakıyoruz.
Uzun yıllar boyunca video oyun dünyasının domine eden NBA 2K serisinin yeni oyunu, yakın zamanda oyuncuların karşısına yeni oyunu ile çıkacak. Her bir oyunda kendisine yeni özellikler katan NBA 2K serisi, NBA 2K18 ile birlikte kendi oyuncumuzu yetiştirdiğimiz oyun moduna daha fazla önem verecek. Aynı zaman NBA'in yıldızlarını da görmemize imkan tanıyan The Prelude modu, NBA 2K18'in demosunda oynanabilir olacak. Demoyu 8 Eylül tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için dijital olarak indirebilirsiniz.


Her bir oyununda grafikleri ve kaplama kalitesini daha öteye taşıyan NBA 2K serisi, bakalım yeni oyunu ile birlikte oyunayanlarını memnun edebilecek mi? Diğer bir yandan The Prelude modunun sadece oyunun içerisinde yer alacağı belirtiliyor. Geride bıraktığımız aylarda söylentilere göre NBA 2K18'in bir oyun modunun, bedava olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyordu. Yayınlanan fragmandan sonra bu söylentilerin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Uzun süredir sessizliğini koruyan NBA Live serisi ise NBA 2K18'e satış anlamında zorlu dönemler yaşatabilir. 2000'lerin başında popülerlik yakalayan NBA Live serisi, bakalım eskiden sahip olduğu başarıyı tekrar yakalayabilecek mi? 19 Eylül tarihinde pisaya çıkacak olan NBA 2K18, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının yanında, PlayStation 3 ve Xbox 360 için de çıkacak.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
skulaksiz
skulaksiz 7.09.2017 16:47
Take Two oyunlarını Türkiyede artık Sony Euroasia dağıtacakmış. Aral'dan kurtulduk dedim ama satış fiyatı 269 olacakmış çok bir şey değişmedi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2017 15:12
ya ne olur şu haberleri yaparken imla kuralları ve noktalama işaretlerine dikkat edin,her haberde var bir hata daima
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×