NBA 2K19'da sokakta basketbol keyfi bir başka: The Neighborhood

NBA 2K19'da sokakta basketbol keyfi bir başka: The Neighborhood

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 31.08.2018 - 15:20
Basketbol keyfi sokakta bir başka

NBA 2K19'da, Basketbol salonlarından sıkılan oyuncuların uğrak yeri, sokak basketbolu potalarının olduğu The Neighborhood oluyor. Çevrim içi oyuncuların  NBA 2K19'daki vazgeçilmez mekanı The Neighborhood'un şekli bu sene değişiyor. NBA 2K19'un MYPark modunda,  bu sene daha fazla etkinlik, daha farkl, daha fazla pota ve birden fazla mahalle karşımıza çıkacak. NBA 2k19'un The Neighborhood tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

NBA 2K19'dan yeni bir tanıtım fragmanı geldi

Basketbol severlerin her sene merakla beklediği NBA 2K19, için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Yayınlanan tanıtım videosunda, oyunun MyPark modunun haritası The Neighborhood gösteriliyor. Çevrim içi olarak çeşitli etkinliklere katılabildiğimiz haritada bu sene keşfedilebilecek çok daha fazla mekanın olacağı, farklı etkinliklerin, yarışmaların düzenleneceği açıklandı. Geçtiğimiz sene NBA 2K18'de kaldırılan Jordan Center basketbol sahaları, bu sene NBA 2K19 ile birlikte geri dönüyor. 2K, özellikle mahallenini oldukça büyüdüğüne dikkat çekiyor. 2K, Oyuncuların katılabileceği, şans yarışmaları, yetenek yarışmaları gibi etkinlikler The Neighborhood'u daha canlı bir yapıya dönüştüreceği iddiasında.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 10:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2018 16:33
Her sene NBA 2K19 u bekliyosak sıkıntı:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×