NBA 2K19'daki hata yüz binlerce oyun içi para kazandırdı

NBA 2K19'daki hata yüz binlerce oyun içi para kazandırdı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 14.09.2018 - 10:01
Oyuncular NBA 2K19'un açığını değerlendirdi

NBA 2K19'da, keşfedilen bir açık sayesinde oyuncular 100 binlerce oyun içi para VC kazandı. Karakter geliştirmek için oldukça önemli olan oyun içi para VC, aynı zamanda Take-Two'nun da gelir kaynaklarından biri. Keşfedilen açık ile ilgili videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

NBA 2K19'daki hatayı oyuncular değerlendirmekte gecikmedi

NBA 2K19, 11 Eylül itibariyle yayınlandı. NBA 2K19'un en çok oynanan oyun modu olan My Career'da kendi karakterimizi yaratıp, bir basketbol yıldızı haline gelmeye çalışıyoruz. Ancak bunu yapmak için karkakterimizi geliştirmemiz, özelliklerinin arttırmamız gerekiyor. Bu karakter gelişimini de, oyun içi para kullanarak yapıyoruz. Maçlardan ve çeşitli etkinliklerden kazanabildiğimiz oyun içi para VC'yi aynı zamanda gerçek para ile de satın alabiliyoruz. Ancak bazı oyuncular, her iki yolu da beğenmemiş olacak ki, VC kazanmak için alternatif bir yol geliştirdiler. Yeni oyuncu yaratıp, aktif olmayan oyuncu olarak seçildiğinde, maçlara çıkıyor ancak bench'te bekliyorsunuz. Hızlıca maçı bitirmenizi sağlayan bu yöntemi kullanarak maç başı 750 VC kazanmak mümkün oluyor. Bu yöntemi kullanan oyuncular sürekli yeni karakter yaratarak VC biriktirmeyi başardı. Ancak oyuna gelen 1.2 GB boyutundaki  güncelleme hatayı kapattı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 06:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×