NBA 2K19'dan oynanış görüntülerinin yer aldığı yeni video geldi

NBA 2K19'dan oynanış görüntülerinin yer aldığı yeni video geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.08.2018 - 09:58
Tacı kim takacak?

NBA 2K19'dan oynanış görüntüleri içeren yeni bir video geldi. Stephen Curry, Lebron James, James Harden, Kevin Durant, Giannis Antetokounmpo gibi yıldız isimlerin yer aldığı oynanış videosunda estetik hareketler ve oyuncuların gerçekçi görünümleri göze çarpıyor.

NBA 2K19'un yeni fragmanı yayınlandı

Basketbol severlerin her sene merakla beklediği oyun, NBA 2K19'un yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Oyun içi görüntülerin yer aldığı fragmanda, gerçekçi grafikler dikkat çekiyor. 2K bu konuda oldukça başarılı bir firma. Gerçek NBA oyuncularıyla yakın temas halindeki 2K, her sene oyuncularla motion capture sürecine giriyor. NBA 2K, önceki yıllarda, oyuncu yüzleri konusunda sıkıntı yaşamamış olsa da, oyuncu fizikleri ile ilgili olumsuz yorumlar alıyordu. Bu konuda da NBA 2K17'den itibaren geliştirmeler yapan 2K, her oyuncunun, oyunda fiziksel yapısına uygun görünmesi için geliştirmeler yaptı. Görünen o ki NBA 2K19'da da bu geliştirmlerin meyvesi alınmaya başlanmış. Oynanış dinamiklerinde, bu sene de her sene olduğu gibi ufak değişikliklere giden 2K, daha rekabetçi bir oyun yapmaya çalışıyor diyebiliriz. NBA 2K19 11 Eylül'de yayınlanacak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 19:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×