NBA 2K19'dan oynanış videosu: LA Lakers vs GS Warriors

NBA 2K19'dan oynanış videosu: LA Lakers vs GS Warriors

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 28.08.2018 - 11:38
Lebron'lu Lakers ile Curry'li Warriors karşı karşıya

Basketbol severlerin heyecanla beklediği NBA 2K19'un yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. Daha önce, kısa oynanış görüntülerinin yayınlandığı oyundan 14 dakikalık yeni bir oynanış videosu geldi. Yayınlanan yeni oynanış görüntülerinde, Lebron James'li Los Angeles Lakers ile geçen senenin şampiyon takımı Stephen Curry ve Kevin Durant'li kadrosuyla yıldızlar topluluğu Golden State Warriors karşı karşıya geliyor. NBA 2K19'un 14 dakikalık oynanış görüntülerini aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

NBA 2K19'dan 14 dakikalık oynanış videosu: LA Lakers vs GS Warriors

NBA 2K19 bu sene yine oldukça iddialı geliyor. Oynanış dinamiklerinde simülasyon oynanış yapısı ile dikkat çeken NBA 2K19'un yeni oynanış videosu yayınlandı. Grafikler konusunda çok fazla bir değişiklikliğin göze çarpmadığı NBA 2K19'da, oynanış mekaniklerinde en azından gördüğümüz kadarıyla fazla bir değişiklik göze çarpmıyor. 2K'nın bu sene iddialı olacağı taraf yine MyCareer modu ve online içerik kısımları olacaktır. Her sene oynanış mekaniklerinde ufak tefek değişikliklere giden firma, asıl önemli geliştirmeleri içerik tarafında yapıyor diyebiliriz. Mikro ödemeler konusunda eleştirileri dikkate aldığını söyleyen 2K, bu sene daha "adil" bir oyun yapmak istiyoruz şeklinde açıklama yapmıştı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 05:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
ctkrose
ctkrose 28.08.2018 21:39
merak ediyorum sadece bana mı oynanış çok kötü geldi ve herkes kasıntı duruyo resmen
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×