NBA 2K19'un MYCAREER modu için yeni bir video yayınlandı

NBA 2K19'un MYCAREER modu için yeni bir video yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 5.09.2018 - 10:22
Basketbolcu olmak

NBA 2K19'un en çok oynanan oyun modu MYCAREER için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videoda, bu sene MYCAREER modunda oyuncuların karşısına çıkacak olan yeniliklerden bahsediliyor. 2K tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan bir açıklamada, NBA 2K19'un daha adil bir oyun olacağının altı çizilmişti. NBA 2K18'in en çok eleştirilen tarafı, oyun içi mikro ödeme sisteminin, çevrim içi maçlarda dengesizliğe sebep olmasıydı.

NBA 2K19'un MYCAREER modu yeni oynanış videosu geldi

2K, geçtiğimiz gün itibariyle twitterdan bir anket başlatarak, oyunculara NBA 2K19'dan en çok bekledikleri oyun modunu sordu. Geride bıraktığımız saatler itibariyle, NBA 2K19'un MY Career modu, yüzde 70 gibi büyük bir farkla anketi ilk sırada götürüyordu. NBA 2K19'un de en çok oynanan ve NBA 2K19'un da en çok beklenen oyun modu olan, kendi basketbolcumuzu yaratıp, kariyerini şekillendirdiğimiz MYCAREER modunda, bu sene bizi yenilikler bekliyor. En önemli değişiklik olarak göze çarpan şey ise, NBA 2K19'da artık oyuncumuzun geliştirmemize sağlayan paraa birimi VC kazanma yöntemlerimizde çeşitliliğe gidilmiş olması olması. Yayınlanan ayrıntılı MYCAREER modu tanıtım videosunu oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 11:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2018 11:43
Nasıl aldı ama NBA'i EA 'in elinden 2K helal olsun adamlara. inşallah Fifa içinde öyle bir şey olur da rekabet çıkar. Konami tat vermiyor artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×