NBA 2K7 PS3

Birkan İçaçan
Birkan İçaçan 3.06.2010 - 12:31
NBA 2K7 PS3
2K Sports'un yapımcılığını üstlendiği NBA 2K serisi, en büyük rakibi NBA Live serisine her geçen sene fark üstüne fark atmaya başladı. Gerek oynanış gerek grafiksel olarak karşılaştırılınca gerçekten ezici üstünlüğe sahip olan NBA 2K serisi, PS3'e çıkacak olan NBA 2K7 ile birlikte bu farkı biraz daha açmayı hedefliyor. Sony'nin oldukça tepki alan titreşimsiz ancak hareket algılayıcıları olan yeni gamepad'i "Sixaxis"'in özellikleri sayesinde artık serbest atışlar daha gerçekçi bir şekle girecek. Tek yapmanız gereken gamepad'i elinize alıp sanki gerçek topu atarmış gibi şut atma hareketini yapmak...

İlgili videoyu izlemek için bu adrese bakabilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=1NBy0G3r2xk

Yeni gamepad "Sixaxis"i kullanarak yapabileceğimiz birkaç farklı hareket daha olacakmış ancak henüz resmi bir haber verilmedi. PS3 ile birlikte çıkacak olan NBA2K7, hayran kitlesini memnun edeceği şimdiden kesin gibi gözüküyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 12:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA 2K7 PS3

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×