NBA Elite 11 ertelendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.09.2010 - 11:12
Teknik problemler yüzünde mi?
EA Sports'un son dönemde NBA oyunlarında başarı yakalayamadığı ortada. 2K Sports'un hazırladığı NBA2K oyunları da ortalığı kasıp kavuruyor. Zira bu yıl çıkacak olan oyunun da başarılı olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu bağlamda EA Sports da ilk iş olarak NBA Live ismini, NBA Elite olarak değiştirmiş ve önceki oyunlarda yer alan hataları bir bir belirleyip daha kaliteli özellikleri NBA Elite 11 ismi altında oyunculara sunmayı amaçlamıştı.

Şu anda pek başarılı olunmuş değil ve bu başarısızlık, NBA Elite 11'i ertelemeye götürdü. Yayımlanan demo sonrasında sert tepkilerle karşılaşan EA Sports, bazı düzenleme ve yeni eklemeler için daha fazla zamana ihtiyaç duyacağını, bunun için de oyunu 2011 yılındaki çıkışından biraz daha ileri bir tarihe iteceğini belirtti. Net tarih henüz belli değil, ama umarız daha kaliteli bir oyun hazırlanıyordur.

NBA Elite 11 ertelendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA Elite 11 ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×