NBA Elite 11 ertelendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.09.2010 - 11:12
Teknik problemler yüzünde mi?
EA Sports'un son dönemde NBA oyunlarında başarı yakalayamadığı ortada. 2K Sports'un hazırladığı NBA2K oyunları da ortalığı kasıp kavuruyor. Zira bu yıl çıkacak olan oyunun da başarılı olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu bağlamda EA Sports da ilk iş olarak NBA Live ismini, NBA Elite olarak değiştirmiş ve önceki oyunlarda yer alan hataları bir bir belirleyip daha kaliteli özellikleri NBA Elite 11 ismi altında oyunculara sunmayı amaçlamıştı.

Şu anda pek başarılı olunmuş değil ve bu başarısızlık, NBA Elite 11'i ertelemeye götürdü. Yayımlanan demo sonrasında sert tepkilerle karşılaşan EA Sports, bazı düzenleme ve yeni eklemeler için daha fazla zamana ihtiyaç duyacağını, bunun için de oyunu 2011 yılındaki çıkışından biraz daha ileri bir tarihe iteceğini belirtti. Net tarih henüz belli değil, ama umarız daha kaliteli bir oyun hazırlanıyordur.

NBA Elite 11 ertelendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 19:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA Elite 11 ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×