NBA Elite 11'de büyük şok!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 10:42
EA Sports'ta görülmemiş vaka
EA'den şok bir açıklama geldi. Uzun süredir geliştirilen basketbol oyunu NBA Elite 11'in iptal edildiğini EA'den Eric Brown bildirdi. Yeni nesil konsollar için uzun süredir geliştirilen yapım, ilk etapta bir önceki oyunda yapılan hatalardan ders çıkarılarak yeni bir havaya büründürülecekti. Bu konu da videolu röportajlar dahi veren yetkililer, oldukça umutluydu. Öte yandan rakip cephe 2K Sports ise, NBA Elite 11'in korkunç göründüğünü söyleyerek bir bakıma rakibiyle dalga geçmişti. Normal şartlarda Sonbahar döneminde çıkması beklenen yapım, yayımlanan demo sonucunda oluşan çığ gibi eleştiriler neticesinde ertelemeye gitmiş ve 2011 yılı gösterilmişti. Anlaşılan bu da işe yaramadı ve NBA  Elite 11'in ipi çekildi. Uzun yıllardır NBA oyunları yapan EA Sports, yoksa bu seriyi komple bitirmeyi mi düşünüyor?
 
NBA Elite 11'de büyük şok!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 14:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA Elite 11'de büyük şok!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×