NBA Elite 11'de büyük şok!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 10:42
EA Sports'ta görülmemiş vaka
EA'den şok bir açıklama geldi. Uzun süredir geliştirilen basketbol oyunu NBA Elite 11'in iptal edildiğini EA'den Eric Brown bildirdi. Yeni nesil konsollar için uzun süredir geliştirilen yapım, ilk etapta bir önceki oyunda yapılan hatalardan ders çıkarılarak yeni bir havaya büründürülecekti. Bu konu da videolu röportajlar dahi veren yetkililer, oldukça umutluydu. Öte yandan rakip cephe 2K Sports ise, NBA Elite 11'in korkunç göründüğünü söyleyerek bir bakıma rakibiyle dalga geçmişti. Normal şartlarda Sonbahar döneminde çıkması beklenen yapım, yayımlanan demo sonucunda oluşan çığ gibi eleştiriler neticesinde ertelemeye gitmiş ve 2011 yılı gösterilmişti. Anlaşılan bu da işe yaramadı ve NBA  Elite 11'in ipi çekildi. Uzun yıllardır NBA oyunları yapan EA Sports, yoksa bu seriyi komple bitirmeyi mi düşünüyor?
 
NBA Elite 11'de büyük şok!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA Elite 11'de büyük şok!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×