NBA Elite 11'den umut kesildi

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 22.11.2010 - 15:20
Oyunun iptal edildiği resmen onaylandı
NBA Elite 2011 duyurulduğundan bu zamana kadar hakkında sürekli iptal edildiğine dair haberler geliyordu. Ancak resmi bir ağızdan oyunun iptal olduğu açıklanmamıştı.


NBA Elite 11'den umut kesildi
Geçenlerde oyunun baş yapımcılarının halen EA'de çalıştığını ve bir umut olduğunu duyurmuştuk. Ancak EA Sports'un patronu Andy Wilson, oyunun iptal edildiğini belirtti. Oyunun iptal gerekçesini şöyle açıkladı: "NBA Elite 2011, kötü bir oyun olacaktı."
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA Elite 11'den umut kesildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×