NBA Jam, Wii'ye özel değil

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.07.2010 - 15:39
EA, PS3 ve X360'ı da ihmal etmeyecek gibi
Uzun süre önce EA Sports, efsane arcade basketbol oyunu NBA Jam'in yeniden yapılan bir versiyonunu duyurmuş ve Wii'ye özel olarak çıkacağını belirtmişti.

NBA Jam, Wii'ye özel değil
Belki de EA, bu kararından vazgeçip, yelpazeyi genişletme kararı almıştır. Zira Alman derecelendirme kuruluşu SKU'da yer alan bilgilere göre NBA Jam, PS3 ve X360 platformları için de listelenmiş. NBA Jam, bu Sonbahar döneminde raflarda olacak. Bakalım EA'den resmi açıklama gelecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA Jam, Wii'ye özel değil

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×