NBA Live 2004

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
NBA Live 2004
NBA Live serisinin yeni oyunu bir takım yeniliklerle birlikte piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Oyundaki en büyük yenilik oyuna yeni eklenen EA SPORTS Dynasty modu. Bu mod sayesinde en iyi kolej oyuncularını getirtebilir, geleneksel oyuncular yaratabilir ve oyuncularınıza tecrübe kazandırarak karakteristik oyun becererilerini geliştirebilirsiniz.

Her detayın birebir sunulduğu, şampiyona bayraklarının ve emekli oyuncuların formalarının asılı bulunduğu 29 NBA arenasında oyuncular tamamen yeni hareketlerle, defansı geride bırakarak adeta uçuyorlar.

Ayrıca bu yeni oyunda, önceki oyundan bile daha iyi paslaşma hareketleri, PS2 ve PC için online mücadele seçeneği, düzgün-akıcı kontol ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

PS2, PC, Xbox ve GameCube için yıl sonuna doğru çıkacak olan NBA Live 2004, yine NBA heyecanını birebir yaşamanıza olanak tanıyacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 07:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
NBA Live 2004

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×