NCIS'te sorgulamalar, otopsiler ve uydu takibi var

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 22.11.2011 - 12:18
Biraz da devlet gücüyle savaşalım
Ülkemizde de yayımlanan ünlü donanma polisiye dizisi NCIS'in oyununun yapıldığını daha önceden de duyurmuştuk sizlere.

Leroy Jethro ve ekibini yöneteceğiniz oyunda Ziva David, Tony DiNozzo, Abby Sciuto ve Ducky Mallard gibi dizi boyunca bizlere eşlik etmiş karakterler de bulunacak. Şüphelileri sorgulama, otopsilere katılma ve McGee'nin yardımı ile uyduya bağlanıp suçluların izini bulmak gibi şeyler yapacağınız oyunun çıkış videosu da yayımlandı. NCIS Xbox 360, PlayStation 3, PC, 3DS ve Nintendo Wii için satışa sunulacak.

İyi seyirler.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
NCIS'te sorgulamalar, otopsiler ve uydu takibi var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×