Ne Brotherhood, ne NFS. Lider yine Black Ops

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.11.2010 - 10:51
Call of Duty durdurulamıyor
Chart-Track verilerine göre, yeni hafta itibariyle İngiltere'de en çok satan 10 oyun belli oldu. Geçtiğimiz hafta listenin zirvesinde Black Ops bulunuyordu, ama bu hafta zirvede değişiklikler olabilirdi. Zira EA'in Need for Speed: Hot Pursuit'i, Ubisoft'un da Assassin's Creed: Brotherhood'u satışa sunulacaktı. Beklenen gün geldi çattı ve bu iki önemli oyuna rağmen zirvenin adı değişmedi.

Ne Brotherhood, ne NFS. Lider yine Black Ops
En çok satan 10 oyun:

01. Call of Duty: Black Ops
02. Assassin’s Creed: Brotherhood
03. Need for Speed: Hot Pursuit
04. FIFA 11 (EA Sports, EA)
05. Just Dance 2
06. Wii Party
07. Wii Sports Resort
08. Professor Layton and the Lost Future
09. Kinect Sports
10. New Super Mario Bros. Wii

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ne Brotherhood, ne NFS. Lider yine Black Ops

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×