Need For Speed Hot Pursuit 2 detayları

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Need For Speed Hot Pursuit 2 detayları
EA, yaptığı açıklama ile Need For Speed Hot Pursuit 2'nin Xbox, Gamecube ve PS2'den sonra şimdi de PC için de hazırlandığını duyurdu. Tüm platformlar için de oyun 2002'nin yazında piyasalarda olacak. Oyunda ilk kez Need For Speed 3'de gördüğümüz polis kovalamacaları da yeralacak. Ayrıca Ferrari 360 Spider, Lamborghini Murcielago ve Porsche Carrera GT gibi araçların da bulunduğu toplam 20'nin üzerinde lisanslı araç oyuna dahil edilmiş. Oyunda Quick Race, Single Challenge, Hot Pursuit, Championship'in yanında ayrıca Top Cop adında sadece Xbox, PC ve Gamecube'e mahsus olacak bir mod bulunacak. Bu yeni mod ile bir polis olarak toplam 30 olay boyunca başarı sağlamaya çalışacağız. Hot Pursuit ve Championship modları ile de yeni arabalar ve pistlerin açılabilmesi yanında ayrıca arabalarımızı da upgrade etme şansına sahip olacağız. PC, Xbox ve Gamecube versiyonlarında ayrıca 2 kişilik split screen modunun yanında PC'de 8 kişiye kadar LAN, Internet ve IP üzerinde multiplayer seçenekleri de olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 09:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need For Speed Hot Pursuit 2 detayları

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×