Need for Speed: Hot Pursuit izleme yarışı

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 26.11.2010 - 18:19
Kimler bir milyon izler?
EA, geçen hafta çıkan Need for Speed: Hot Pursuit için enteresan aktiviteler yapıyor. EA, Hot Pursuit için Criterion araba paketini indirilebilir içerik olarak bedava yayınlayacak. Ama bu videonun 1 milyon kez izlenmesi gerekli. Araba paketini istiyorsanız ve çorbada benim de tuzum olsun diyenlerdenseniz aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.


Not: YouTube videosudur.İzlemek için tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need for Speed: Hot Pursuit izleme yarışı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×