Need for Speed: Hot Pursuit'in yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 17:35
Gamescom'da NFS rüzgârı
Ödüllü Burnout serisinin geliştiricisi Criterion Games tarafından geliştirilen ve EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen Need for Speed: Hot Pursuit'in yeni bir videosu yayımlandı. Bir tarafın hırsız, bir tarafın da polis olarak yer alacağı yapımda, tek kişilik oyun modu ve çoklu oyuncu seçenekleri yer alacak. Oyuncular, isterlerse online bağlantı aracılığıyla sosyal ağlarda da oyun içinden iletişime geçebilecek. Konsollar ve PC için geliştirilen Hot Pursuit, 16 Kasım'da raflarda olacak. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need for Speed: Hot Pursuit'in yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×