Need for Speed serisi köklerine dönecek!

Furkan Güler
Furkan Güler 9.05.2019 - 10:13
Underground serisini özleyenler için güzel haber.

Yarış oyunu dendiğinde akla ilk gelen serilerden bir tanesi olan Need for Speed, son olarak 2017 yılında Need for Speed Payback'le karşımıza çıkmıştı. Most Wanted temasıyla oyuncuların karşısına çıkan yapım, maalesef beklentileri pek fazla karşılayamamıştı. Düzgün çalışmayan oynanış mekanikleri, bozuk hikaye anlatımı ve araç geliştirmek için ihtiyaç duyulan eşya kutusu sistemi, oyuncuların hiç hoşuna gitmemişti. 

Need for Speed serisi köklerine dönecek!

Şimdi ise EA Games'in CEO'su Andrew Wilson, finans raporlarının yayınlandığı toplantıda EA Games'in yeni projelerinden bahsetti. Wilson, Star Wars Jedi: Fallen Order ve yeni Plants vs Zombies oyunlarından bahsettikten sonra Need for Speed serisine de değinmeyi unutmadı. Firmanın CEO'su, Need for Speed'in köklerine dönmüş bir şekilde oyuncuların karşısına çıkmasının gerektiğine inanıyor. Eski Underground serisinde olduğu gibi bir oyunun üzerinde çalışan EA Games, muhtemelen önümüzdeki E3 fuarında beklenen duyuruyu yapacaktır.

Serinin önceki oyunlarının satış performansı göz önüne alındığında ise firmanın CFO'su Blake Jorgensen, yeni oyunun 4 milyon civarında satması gerektiğine inanıyor. Bakalım yeni Need for Speed oyunu nasıl olacak?

Yorumlar 53
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 07:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2019 11:44
sürekli aynı terane. yap underground3 sen de rahatla biz de rahatlayalım be abi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2019 19:01
NFS 2002 DEN BERİ oyunlarında birçok şeyi kesti ve buna rağmen o sezonlarında en iyisiydi fakat yeni oyunlarında modifiye ve grafik sistemi berbat. Aslında NFS Carbon tankların ve kar araçların dahi olacağı ve canyonların şehre bağlandığı seri olacaktı ama şimdi bunları göremiyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2019 22:34
Bi hot pursuit daha çıkmaz oynanırlık olarak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2019 00:12
Umarım underground 2 üzerinden çalışıyorlardır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2019 20:55
ee son 2-3 oyundur falan (artık sayamıyorum) aynı şeyi söylüyorlar ama hala oyunlar tırt :) ha oynuyoruz tabii ne yapalım ama söylenenler gerçekleşmiyor yani bizi yemesinler :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need for Speed serisi köklerine dönecek!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×