Need for Speed: Shift 2 duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.11.2010 - 19:02
Yarışlara devam

EA Games, uzun soluklu yarış serisi Need for Speed'in yeni üyesi Shift 2'yi duyurdu. Henüz oyuna dair detaylar verilmiş değil, ama ilk oyun, PC, PS3, X360 ve PSP için çıkmıştı.

Sanırız EA Games, NFS'yi bitirmeye niyetli değil. Zira şu an yeni olarak online yarış oyunu NFS: World ve Burnout serisinin hazırlayıcısı Criterion Games tarafından hazırlanan NFS: Hot Pursuit var.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 15:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need for Speed: Shift 2 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×